16 edycja targów REMADAYS za nami !

Czy warto się wystawiać na targach?

W świecie, który od dawna kurczy się, gdzie wszędzie jest blisko, a całe życie przenosi się do sieci, co raz rzadziej mamy możliwość spotkać się i porozmawiać. W dniach 12-14 lutego 2020 po raz siódmy mieliśmy okazję zaprezentować się na targach reklamy i poligrafii RemaDays 2020.

Była to już 16 edycja tej trzydniowej imprezy. Ponad 20 tysięcy odwiedzających mówi samo za siebie. Z roku na rok przybywa zainteresowanych spoza naszego kraju (wedle danych organizatora ok. 3,5 tyś. gości z prawie 70 krajów), co pokazuje jak ważnym punktem w kalendarzu dla naszej branży stało się to wydarzenie. Ponad 800 firm zaprezentowało swoje produkty na 2 halach centrum wystawienniczego w Nadarzynie, o łącznej powierzchni 35000 m2.

Można było zobaczyć wszystko co potrzebne jest w szeroko pojętym marketingu i poligrafii, począwszy od maszyn i wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do produkcji, poprzez różne produkty i usługi, na wszelakiej maści gadżetach kończąc. Zwiedzający mieli możliwość zobaczyć to wszystko na żywo.

Targi były również okazją do rozmowy z dostawcami i producentami i możliwością poznania nowości, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. W tym momencie wypada się pochwalić, że nasza firma zaprezentowała nowy produkt, który miał swoją premierę właśnie na targach RemaDays 2020. Nasze opakowania sygnowane nową marką BagStreetBox (www.bagstreetbox.pl) zostały przyjęte bardzo ciepło, ale o tym postaram się napisać oddzielny tekst.

Z mojego punku widzenia jest to najlepsza impreza tego typu w naszym kraju. Możliwość nawiązania kontaktów, spotkania się i porozmawiania twarzą w twarz zarówno z partnerami, jak i klientami, wydaje się być nieoceniona. W dzisiejszych czasach, gdy większość spraw załatwia się przez internet, imprezy takie jak ta pokazują, że jednak osobisty kontakt pomaga w nawiązaniu wartościowych relacji. O wiele przyjemniej dyskutuje się, kiedy mamy możliwość spotkania się, uściśnięcia dłoni oraz bezpośredniej rozmowy. Mam nadzieję, że za rok znów będziemy mieli okazję się z Wami spotkać. Dla nas jest to nieoceniona dawka dobrej energii, która ładuje nasze akumulatory i mobilizuje do dalszej pracy.

Podziel się

facebook printerest twitter poczta

Przeczytaj również