Kilka powodów dla których warto wybrać właśnie nasze torby i pudełka

 
Kilka powodów dla których warto wybrać właśnie nasze torby i pudełka

Producent toreb papierowych

Od ponad dekady zajmujemy się torbami papierowymi. Doświadczenie które zebraliśmy przez ten okres pozwala nam świadomie i z pełnym przekonaniem doradzać naszym klientom w różnych kwestiach związanych z produkcją toreb, od wyboru surowców, poprzez dobór rozmiaru, aż po efekt końcowy w postaci nadruku. Staramy się pomóc i wyjaśnić kiedy warto zainwestować i zrobić torbę skrojoną "pod nas", a kiedy skorzystać ze standardowych rozwiązań.

Bądź eko razem z nami

Jeśli dobro naszej planety leży ci na sercu tak jak nam, świetnie trafiłeś. Staramy się w jak największym stopniu wykorzystywać surowce przyjazne środowisku, wiadomo nie zawsze jeszcze się to udaje. Nasze torby wykonujemy z papieru, daje to możliwość praktycznie w całości poddaniu ich recyklingowi. Namawiamy wszystkich, by starać się w jak nawiększym stopniu dbać o naszą planetę.

Drukarnia z doświadczeniem

Spersonalizowane nadruki reklamowe na naszych torbach i pudełkach? Oczywiście! Nie tylko jesteśmy sklepem z torbami papierowymi, ale także drukarnią z wieloletnim doświadczeniem – właśnie dlatego możemy osobiście zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych przez nas nadruków.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności