O nas

 

    2002 rok to początek naszego działania na rynku opakowań pod marką In Duplo. Przez te wszystkie lata zbieramy doświadczenie i wiedzę, by móc Wam pomagać w doborze odpowiednich rozwiązań. Nasze prywatne zainteresowania (grafika, rysunek, fotografia) w dużej mierze pokrywają się z naszą pracą co pozwala nam wykonywać ją z pasją i poczuciem odpowiedniej estetyki. Chcąc być na bieżąco i nadążać za światowymi trendami od samego początku bierzemy udział w największych imprezach branżowych w Polsce i na świecie, skąd czerpiemy wiedze i inspirację do dalszych działań.
 

Czym się tak właściwie zajmujemy?

W dużym uproszczeniu: handlem torbami papierowymi, pudełkami, opakowaniami.
Jest to proces projektowania opakowań, obróbka i przygotowanie grafiki, wycinanie, sztancowanie, składanie, klejenie, drukowanie, pakowanie i wiele innych działań o których nawet nam się nie śniło.
Drukujemy jedną z najstarszych metod jaką jest sitodruk, posiadamy na miejscu wszystkie potrzebne do tego narzędzia co pozwala nam mieć pełną kontrolę i nadzór nad tym procesem. Do drukowania używamy najlepszych farb i środków czyszczących.
Posiadamy na stanie magazynowym torby papierowe w różnych kolorach i rozmiarach dostępnych “od ręki” co pozwala na szybką realizację zamówień.
 

Co nas wyróżnia?

-wysoka jakość, cały czas poszukujemy dla naszych klientów coraz lepszych rozwiązań i materiałów do produkcji
-terminowość: jeśli się czegoś podejmujemy to zawsze jesteśmy gotowi na czas
-indywidualne podejście do klienta
-niskie nakłady w wielu przypadkach nie stanowią dla nas problemu
-dbałość o środowisko: segregujemy odpady i oddajemy je do odpowiednich jednostek
-wyróżniające wzornictwo, wybór gotowych wzorów na produkty nie jest przypadkowy i sporo czasu temu poświęcamy
 
Istnienie naszej firmy od ponad dekady na rynku toreb papierowych i pudełek reklamowych, zebrane doświadczenie i wiedza pozwolą Wam spać spokojnie powierzając nam zlecenia.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem!


 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności