Pudełko jednoczęściowe z tektury - 4 ścianki podwójne

 
Pudełko jednoczęściowe z tektury - 4 ścianki podwójne

W tym artykule postaram się pokazać krok po kroku jak złożyć właściwie pudełka jednoczęściowe. Nie są to typowe pudelka fasonowe, posiadają one podwójne boki na czterech płaszczyznach przez co są stabilniejsze, sztywniejsze i bardziej wytrzymałe. Niestety są też minusy, przy tej samym rozmiarze co typowe pudelka fasonowe z tektury muszą być wykonane z większego kawałka tektury, przez co automatycznie ich koszt wzrasta. Ich składanie dla mnie jest bardzo proste i szybkie, natomiast ja złożyłem ich już pewnie tysiące. Dla osób które będą to robiły po raz pierwszy mogą wystąpić pewne kłopoty. Nie martwcie się, na pewno dacie rade! Pomocne będą poniższe grafiki które pozwolą Wam prześledzić całą drogę złożenia którą musicie przejść do złożenia pudełek. Powodzenia!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Posiadamy w swojej ofercie pudełka tekturowe składane w sposób opisany powyżej w różnych rozmiarach. Mozliwe są różnice w proporcjach i niektórych detalach, lecz sposób składania pudełek będzie identyczny od przedstawionego na grafikach powyżej. Poniżej odsyłam bezpośrednio do pudełek w taki sposób składanych które znajduja się w naszej ofercie.

Pudełko tekturowe 13,5x17,5x13,5 cm

Pudełko tekturowe 13,5x18x9 cm

Pudełko tekturowe 13,5x26x13,5 cm

Jeśli taki sposób składania pudełek Cię zainteresował, a nie znalazłeś rozmiaru który tobie jest potrzebny zapraszam do kontaktu.

Proszę uważać, tektuta jak i papier w niektórych warunkach posiadaja bardzo ostre krawędzie i możliwe jest skaleczenie się przy składaniu co oczywiście do przyjemnych nie należy.

 

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności