Torebki ekologiczne

 
Torebki ekologiczne

Torebki ekologiczne – pożegnaj się z plastikiem na zawsze


Torebka foliowa może rozkładać się nawet 400 lat i istnieje spore prawdopodobieństwo, że w ciągu swojego długiego życia prędzej czy później trafi do morza lub oceanu, gdzie stanowić będzie śmiertelne zagrożenie dla zamieszkujących wody zwierząt. Żółwie torebki mylą z meduzami, którymi się żywią, a albatrosy karmią swoje pisklęta nakrętkami z butelek PET. Skutków nietrudno się domyślić, co gorsza, skala problemu jest ogromna – ilość plastikowych śmieci w samym północnym Pacyfiku już w 2008 roku szacowano na 100 milionów ton. Nie przykładaj do ręki do rosnących gór śmieci i raz na zawsze zrezygnuj z plastikowych jednorazówek, przynajmniej w swoich działaniach reklamowych.

Torebki papierowe – nie tylko ekologia


Wybierając ekologiczne torebki papierowe, dbasz nie tylko o środowisko naturalne, ale także o swój wizerunek. Jeśli chcesz, żeby twoja firma była postrzegana jako przyjazna środowisku, i pokazać swoim kontrahentom i współpracownikom, że dobro naszej planety leży ci na sercu, zastąp foliowe reklamówki ekologicznymi torbami z papieru. A przy okazji warto wspomnieć, że torebki papierowe, zwłaszcza jeśli są dobrze wykonane i ciekawie zaprojektowane, zostaną na długo z obdarowanymi osobami, przypominając o twojej firmie, a foliówka wyląduje w koszu natychmiast.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności