Torebki papierowe

 
Torebki papierowe

Torebki papierowe – tylko od producenta

Jesteśmy producentem, więc nad naszymi torebkami sprawujemy nadzór od początku do końca – od wyboru odpowiedniej jakości papieru, poprzez złożenie torebek, aż po wykonanie nadruków. Za nasze produkty bierzemy pełną odpowiedzialność, co może potwierdzić rzesza zadowolonych klientów.

To my projektujemy, to my obrabiamy i przygotowujemy grafikę, a potem wycinamy, sztancujemy, składamy, kleimy i drukujemy. Dzięki temu, że za wszystko odpowiadamy osobiście, nasi klienci otrzymują pełnowartościowy produkt najwyższej jakości.

Torebki papierowe w ekologicznym wydaniu

Nie tylko nasze torebki papierowe są eko. W naszej firmie też dbamy o środowisko: segregujemy odpady i staramy się jak najmniej ich wytwarzać w produkcji. Dowiedz się więcej o naszym podejściu do ekologii: torebki ekologiczne.

Fantazyjny nadruk na torebce? Żaden problem!

Drukujemy, wykorzystując metodę sitodruku, a do stworzenia nadruków używamy wyłącznie najlepszych farb i środków czyszczących. Wszystkie narzędzia i materiały posiadamy na miejscu, co sprawia, że nie tylko mamy pełną kontrolę nad całym procesem, ale możemy również zaoferować stworzenie w pełni zindywidualizowanych i nietypowych projektów.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności